-
Jam - No Sugar Added Strawberry
Regular price $10.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $10.00 USD -
Jam - No Sugar Added Pear
Regular price $10.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $10.00 USD -
Apple Butter - No Sugar Added
Regular price $8.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $8.00 USD -
Jam - Muscadine Grape
Regular price $9.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $9.00 USD -
Jam - Hot pepper
Regular price $8.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $8.00 USD -
Jam - Christmas Holiday
Regular price $7.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $7.00 USD -
Squash - Bread & Butter
Regular price $9.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $9.00 USD -
Pickles - Bread & Butter Relish Barn
Regular price $8.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $8.00 USD -
Fruit Bar - Apple Blueberry
Regular price $1.25 USDRegular priceUnit price / perSale price $1.25 USD -
Pickles - Sweet Fire
Regular price $11.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $11.00 USD -
Spicy Quail Eggs
Regular price $13.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $13.00 USD -
Candied Jalapenos
Regular price $11.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $11.00 USD -
Pickled Baby Corn
Regular price $11.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $11.00 USD -
Pickled Asparagus
Regular price $11.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $11.00 USD -
Pickled Garlic
Regular price $13.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $13.00 USD -
Olives - Garlic Stuffed
Regular price $13.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $13.00 USD -
Olives - Blue Cheese Stuffed
Regular price $13.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $13.00 USD -
Pickled Green Beans
Regular price $11.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $11.00 USD -
Jam - Jalapeno Strawberry
Regular price $6.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $6.00 USD -
Mustard - Jalapeno Dipping
Regular price $6.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $6.00 USD -
Pickles - Sweet Mixed
Regular price $7.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $7.00 USD -
Popcorn - Skinny Pop Original
Regular price $2.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $2.00 USD -
Cauliflower - Pickled Red Onion Vegan
Regular price $12.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $12.00 USD -
Pickles - Bread & Butter Suck It
Regular price $10.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $10.00 USD -
Mac N Cheese - Goodles Mover & Shaker
Regular price $2.50 USDRegular priceUnit price / perSale price $2.50 USD -
Mac N Cheese - Goodles Cheddy Mac
Regular price $2.50 USDRegular priceUnit price / perSale price $2.50 USD -
Protein Bar - Raspberry Donut
Regular price $3.75 USDRegular priceUnit price / perSale price $3.75 USD -
Protein Bar - Pumpkin Spice
Regular price $3.75 USDRegular priceUnit price / perSale price $3.75 USD -
Protein Bar - Mint Cookies & Cream
Regular price $3.75 USDRegular priceUnit price / perSale price $3.75 USD -
Protein Bar - Maple Blueberry Muffin
Regular price $3.75 USDRegular priceUnit price / perSale price $3.75 USD -
Protein Bar - Apple Cinnamon
Regular price $3.75 USDRegular priceUnit price / perSale price $3.75 USD -
Snack Bar - Black Sesame Sea Salt
Regular price $2.99 USDRegular priceUnit price / perSale price $2.99 USD -
Snack Bar - Salted Maple Pecan Mini
Regular price $1.99 USDRegular priceUnit price / perSale price $1.99 USD -
Snack Bar - Apple Cinnamon Crisp Mini
Regular price $1.99 USDRegular priceUnit price / perSale price $1.99 USD -
Protein Bar - Peanut Butter Blackberry
Regular price $3.75 USDRegular priceUnit price / perSale price $3.75 USD -
Protein Bar - Peanut Butter Mousse
Regular price $3.75 USDRegular priceUnit price / perSale price $3.75 USD
No returns or exchanges on sale products.
FINAL SALE
















