-
Jam - Strawberry Rhubarb
Regular price $9.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $9.00 USD -
Butter - Sweet Potato
Regular price $10.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $10.00 USD -
Relish - Vidalia Onion
Regular price $9.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $9.00 USD -
Protein Bar - Cherry Chocolate Waffle Cone
Regular price $3.75 USDRegular priceUnit price / perSale price $3.75 USD -
Protein Bar - Dark Chocolate Coconut
Regular price $3.75 USDRegular priceUnit price / perSale price $3.75 USD -
Sauce - Artichoke Tomato
Regular price $8.50 USDRegular priceUnit price / perSale price $8.50 USD -
Sauce - Tomato Basil
Regular price $7.50 USDRegular priceUnit price / perSale price $7.50 USD -
Noodles - Fettuccine Egg Pasta
Regular price $6.50 USDRegular priceUnit price / perSale price $6.50 USD -
Pasta - Eliche Corn
Regular price $6.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $6.00 USD -
Pasta - Macheronni Corn & Rice
Regular price $10.50 USDRegular priceUnit price / perSale price $10.50 USD -
Pasta - Tagliatelle Corn & Rice
Regular price $8.50 USDRegular priceUnit price / perSale price $8.50 USD -
Soup - Minestrone Heirloom Bean
Regular price $13.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $13.00 USD -
Set - Olive Ribbed Short Sleeve & Pants
Regular price $54.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $54.00 USD -
Set - Black Ribbed Short Sleeve & Pants
Regular price $54.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $54.00 USD -
Dip - Three Cheese Artichoke
Regular price $9.50 USDRegular priceUnit price / perSale price $9.50 USD -
Salsa - Black Bean Corn
Regular price $9.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $9.00 USD -
Applekraut - Blanco River
Regular price $9.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $9.00 USD -
Jam - Blackberry Brazos
Regular price $9.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $9.00 USD -
Jam - Caramelized Onion & Garlic
Regular price $9.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $9.00 USD -
Jam - Blueberry East Texas
Regular price $9.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $9.00 USD -
Salsa - Fire Roasted Cantina
Regular price $9.50 USDRegular priceUnit price / perSale price $9.50 USD -
Candy - Cow Tales Vanilla Caramel
Regular price $1.50 USDRegular priceUnit price / perSale price $1.50 USD -
Jam - Fredericksburg Peach
Regular price $8.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $8.00 USD -
Jelly - Jalapeno Sweet Pepper
Regular price $8.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $8.00 USD -
Salsa - Peach
Regular price $9.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $9.00 USD -
Spread - Pumpkin Butter
Regular price $8.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $8.00 USD -
Youth Tee - Boys Caught Stealin'
Regular price $29.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $29.00 USD -
Jam - Raspberry Jalapeno
Regular price $8.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $8.00 USD -
Jam - Strawberry Almond
Regular price $8.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $8.00 USD -
Jam - Texas Red Plum
Regular price $8.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $8.00 USD -
Soup - Broccoli Cheese
Regular price $9.50 USDRegular priceUnit price / perSale price $9.50 USD -
Soup - Cheeseburger
Regular price $9.50 USDRegular priceUnit price / perSale price $9.50 USD -
Soup - Chicken Enchilada
Regular price $9.50 USDRegular priceUnit price / perSale price $9.50 USD -
Dip - Jalapeno Popper
Regular price $5.50 USDRegular priceUnit price / perSale price $5.50 USD -
Soup - Loaded Baked Potato
Regular price $9.50 USDRegular priceUnit price / perSale price $9.50 USD -
Mac & Cheese - Texas Ranch
Regular price $10.00 USDRegular priceUnit price / perSale price $10.00 USD
No returns or exchanges on sale products.
FINAL SALE

























